Praca opiekunki w Hamburgu

Hamburg Praca Opiekunki

Jakiś czas temu zdecydowałam się na to, by wyjechać do Niemiec od pracy, by zostać opiekunką osób starszych. To co na początek budziło moje obawy okazało się rzeczywiście wyjątkową decyzją, z której do tej pory mogę być zadowolona. Jednym z najlepszych aspektów pracy jest to, że mamy okazję miło spędzać czas na zwiedzaniu wyjątkowego miasta jakim jest Hamburg. Moja podopieczna uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, a to sprawia, że dość często wybieramy się na różnorakie spacery. Dzięki temu już do tej pory udało mi się na tych spotkaniach dobrze poznać miasto i mogę szczerze powiedzieć, że jestem zachwycona.

Świetne miejsce – niemiecka Wenecja

Dla większości oczywiście Wenecja jest takim kultowym miejscem na świecie, ale gdy tak spaceruje z moją podopieczną po Hamburgu stwierdzam, że to rzeczywiście wyjątkowe miejsce, które przypomina Wenecję. Całe miasto jest poprzecinane kanałami i właśnie dlatego ma wyjątkową charakterystykę. Ogólnie przebywając na terenie miasta udało mi się również zauważyć, że jest tam bardzo wiele miłych zielonych trenów lokalizowanych przede wszystkim blisko nadbrzeża, dlatego akurat na spacer jest to świetny wybór i wiele osób się na tam pojawia. Ja również z moją podopieczną spacerowaliśmy dość często wzdłuż nabrzeża i mogę potwierdzić, że to wyjątkowe klimatyczne miejsce.

Takim wyjątkowym miejscem w trakcie spacerów okazał się FishMarket znajdujący się w miejsce. Oczywiście miasto położone nad wodą bezpośrednio wiąże się z rybami, ale z takim czymś jeszcze się nie spotkałam, by w jednym miejscu sprzedawano tak wiele różnych ryb. Właściwie byłam zachwycona a to co najciekawsze to również fakt, że liczba sprzedawanych świeżych ryb jest tam ogromna.

Hamburg – spacer

Dla mnie spacer po Hamburgu to wielka przyjemność i między innymi z tego powodu okazało się, że praca jako opiekunka stała się rzeczywiście przyjemnością i mogę powiedzieć, zę decyzja o wyjeździe byłą rzeczywiście świetna i ponownie bym ją podjęła i mogę również innym wahającym się osobom taką pracę polecić.

Specjalne oferty pracy dla Opiekunek w Hamburgu i okolicy >>

4/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *